Hello- tu Ania

Jestem Fotografem i tworze pełne miłości i naturalności fotografie!
Swoją pasję odkryłam już wieki temu, jednak życie potoczyło się tak że dopiero blisko 30 roku życia postanowiłam rzucić wszystko i robić Wam zdjęcia.
Obecnie uważam, że nie mogłam wybrać lepiej 😉 – Jestem szczęśliwa, że to właśnie ja mogę zatrzymać już NA ZAWSZE, Wasze najlepsze chwile życia.

Prywatnie natomiast

jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców i to po części oni są moim napędem do działania, to również dla nich chce się rozwijać i robić to co kocham, bo jak wiadomo – szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Uwielbiam Polskie Góry choć wcale nie jestem wprawionym wędrownikiem a dzięki mężowi pokochałam i morze.
Kocham zapach kawy o poranku, zachody słońca i to jak pięknie wtedy wędruje po moim domu światło. Jestem ambiwertykiem – taki złoty środek między ekstrawertykiem a introwertykiem, artystyczną duszą mającą nadzieje że piękne rzeczy nie dzieją się nigdy przypadkiem. 

urodziłam się i mieszkam na Śląsku – fotografuję WSZĘDZIE 😉

Opinie

„Każdemu polecam Anię! Sesja narzeczeńska – mistrzostwo, ślub – petarda, a przez dodatek który otrzymaliśmy nie mogłam powstrzyma łez wzruszenia, dlatego wiem, że była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Zdjęcia dostaliśmy zanim jeszcze zdarzyły opaść emocje- ekspresem! Dziękujeny za uwiecznione wspomnienia. Jeśli potrzebny fotograf
z pasją to polecam Anię całym sercem!

„Bardzo polecam! To była przemiła i owocna współpraca 🙂 Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy
z jej usług 😉 „

„Ania posiada niezwykły talent – każde miejsce jest w stanie zamienić w wymarzone miejsce
na sesję, nieważne czy to sesja narzeczeńska, ślubna czy rodzinna 🙂
Gorąco polecam. Z pewnością jeszcze zgłosimy się do Ani na niejedną sesję 😉

„Polecam, bardzo!!! Ania jest artystką mającą świetne poczucie estetyki – w każdym wnętrzu odnajdzie to magiczne „coś”, dzięki czemu zdjęcia są niezwykłe. Jest ciepłą
i otwartą osobą, na sesji czułam się bardzo swobodnie (a to przecież bardzo ważne!) A do tego podpowiada, jak się ustawić, żeby zdjęcie miało ręce i nogi. Super spędzony czas,
a efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania. Z chęcią to powtórzę!”

„Najlepsze sesje zdjęciowe! uwielbiam spotkania z Anią za aparatem, za każdym razem swoją wizją trafia dokładnie w mój gust. Przepiękne zdjęcia, swobodna atmosfera, mnóstwo śmiechu, gorąco polecam”