Maj 2024 przyniósł niezapomniane chwile dla Kasi i Marcina, którzy zdecydowali się na ślub w boho stylu w Łomży, a swoje wesele zorganizowali w nowoczesnej stodole – Restauracji Między Travami w Miodusach Wielkich. Ich wyjątkowy dzień pełen miłości, radości i niezapomnianych momentów z pewnością zostanie w pamięci ich oraz wszystkich zaproszonych gości

Ślub i Boho wesele w nowoczesnej stodole – Restauracji Między Travami

Wesele Kasi i Marcina odbył się w urokliwej stodole, która idealnie wpisywała się w boho klimat ich uroczystości. ceglane wnętrza, naturalne dekoracje i przytulna atmosfera stworzyły niepowtarzalne tło dla ich wesela. Kasia wyglądała olśniewająco w swojej sukni projektu Stachowskiej, a Marcin w stylowym garniturze doskonale uzupełniał jej wygląd. Wśród bliskich i przyjaciół para wymieniła się przysięgami, otoczona miłością i wsparciem.

Po ceremonii zaślubin wszyscy goście udali się do Restauracji Między Travami w Miodusach Wielkich. Ta nowoczesna stodoła to idealne miejsce na wesele w stylu boho. Przestronne wnętrze z nowoczesnym wystrojem, w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody, zapewniło niepowtarzalną atmosferę. Boho dekoracje, subtelne światło i naturalne elementy wprowadziły wszystkich w magiczny nastrój.

Restauracja Między Travami wyróżnia się nie tylko swoim wyjątkowym wyglądem, ale także profesjonalną obsługą. Wszystkie te elementy sprawiły, że wesele Kasi i Marcina było nie tylko piękne, ale również świetnie zorganizowane.

Sesja Ślubna w 20 Minut

Mimo braku klasycznej sesji poślubnej, udało nam się wykonać wspaniałe zdjęcia podczas samego ślubu. W zaledwie 20 minut uchwyciliśmy mnóstwo niezapomnianych momentów, które idealnie oddają emocje tego wyjątkowego dnia. Naturalne ujęcia, pełne miłości i radości, stanowią piękne wspomnienie dla Kasi i Marcina.

Poszukujesz Idealnego Fotografa na Swój Ślub? Skontaktuj się ze mną!

 

 

Jeśli marzysz o ślubie w stylu boho i chcesz uwiecznić najpiękniejsze chwile swojego wyjątkowego dnia? Jako doświadczony fotograf z przyjemnością pomogę Ci stworzyć niezapomniane wspomnienia.

 

 

Jestem fotografem z Śląska, ale z radością dojadę w każde miejsce w Polsce, aby uchwycić Twoje najpiękniejsze momenty. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!